Fjärrsupport

Kontakt

Vi vill höra från dig här på TKS Data! Enklaste sättet att komma i kontakt med oss är att fylla i formuläret nedan, så återkommer vi till dig. Du kan också nå oss personligen genom epost eller telefon.

Allmänna förfrågningar

019-12 33 50
info@tksdata.se

Personlig kontakt

Jenz Åberg
jenz@tksdata.se
070-749 87 02
Jan Tolshagen
jan@tksdata.se
073-544 43 39
Jimmy Söderberg
jimmy@tksdata.se
019-12 33 50
Jonas Lindholm
jonas@tksdata.se
019-12 33 50
Lars Eriksson
lars@tksdata.se
019-12 33 50
Benjamin Åberg
benjamin@tksdata.se
019-12 33 50
Annica Tollén
annica@tksdata.se
070-303 01 02

Kontakta oss